Darmowy kurs bezpiecznego morsowania

Witam serdecznie drodzy Ratownicy,

Jako zespół Fundacji Otylii Jędrzejczak ze względu na zbliżający się sezon zimowy, chcielibyśmy podzielić się z Wami materiałami które przygotowaliśmy!
W ramach projektu Zero jest OK – bezpiecznie nad wodą, który realizujemy jako Fundacja od kilku lat ale głownie w okresie letnim. Tym razem wychodząc na przeciw “MORSOM” stworzyliśmy darmowy kurs online, dotyczący bezpiecznego i odpowiedzialnego morsowania. Wiedząc jak bardzo popularnym sposobem spędzania czasu, rekreacji oraz hartowania organizmu stało się morsowanie zdecydowaliśmy się przygotować “przewodnik” po bezpiecznym morsowaniu aby każdy zaciekawiony tym sposobem spędzania czasu mógł otrzymać cenne i rzetelne wskazówki / wytyczne związane z zimnymi kąpielami.

Kurs zawiera 15 nagrań, powstałych we współpracy z policjantkami policji wodnej oraz ratowników WOPR Legionowo. Na nagraniach znajdziecie proste informacje, związane z zasadami bezpieczeństwa, rozpoznawaniem ryzyka, przygotowaniem do rozpoczęcia przygody z morsowaniem, prawidłowym ubiorem, pierwszą pomocą i nie tylko. Mamy nadzieję ze nasze działanie, podobnie jak wiele Państwa działań jako Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, ma na celu zwiększenie świadomości i umiejętności, związanych z bezpiecznym morsowaniem, zarówno jeśli chodzi o początkujących, jak i doświadczonych morsów.

Aby uzyskać dostęp do kursu, wystarczy odwiedzić stronę Zero jest OK wypełnić prosty formularz, zawierający imię, nazwisko oraz adres email, na który to zostanie przesłany dostęp do kursu. Jest on całkowicie bezpłatny i dostępny dla każdego, możliwy do odtworzenia w każdym momencie, na dowolnym urządzeniu.

Zachęcamy Was do udostępniania informacji, przesyłania kursu do innych zainteresowanych organizacji, zaprzyjaźnionych szkół, stowarzyszeń itp. To pozwoli nam zadbać o bezpieczeństwo na jeszcze większą skalę. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebujecie dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Paweł Przybyła

Dyrektor Zarządzający – Fundacja Otylii Jędrzejczak

 

Instagram
YouTube