Współpraca

Działania ratownicze są współfinansowane przez
MARSZAŁKA 
WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Działania ratownicze są współfinansowane przez
WOJEWODĘ
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


WOPR WM
SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA i SAMORATOWNICTWA LODOWEGO PDF Print
Written by Administrator   
Tuesday, 13 January 2015 11:23

SPECJALISTYCZNE SZKOLENIE Z ZAKRESU RATOWNICTWA i SAMORATOWNICTWA LODOWEGO – Płock 31.01. – 01.02.2015 r.

Celem szkolenia w zakresie modułu „ratownictwo” jest przygotowanie ratowników do udzielania pomocy w przypadkach załamania się lodu i tonięcia w zimnej wodzie. Szkolenie w module „samoratownictwo” ma na celu zapoznanie  uczestników ze środowiskiem wodnym zimą w warunkach możliwie najbardziej zbliżonych do naturalnych – bez użycia kombinezonów ochronnych i innego rodzaju sprzętu specjalistycznego.

Organizatorem szkolenia jest Zarząd Główny WOPR na zlecenie, którego wykonuje je Rejonowe Płockie WOPR w Płocku.


liczba godzin szkoleniowych
: 11 godz. 30 min
zajęcia teoretyczne – 3 godz. 30 min
zajęcia praktyczne – 8 h

Read more...
 
Kurs SRC - BnF4 PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 09 January 2015 10:27

Proszę o zgłaszanie się na kurs SRC.

Zgłoszenia na maila This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Grupa I i II w dniach 19.01 - 23.01.2015

Grupa III i IV w dniach 09.02 - 13.02.2015

Hotel Star-Dadaj - zajęcia rozpoczynają się o 9.00.

Grupa I

1.Łukasz Szymialis

2.Wiktoria Naumczyk

3.Martyna Zajma

4.Krzysztof Kasjan

5.Łukasz Tański

6.Artur Chłosta

7.Adrian Tański

8.Michał Krzyżanowski

9. Karol Raszkowski

10. Marek Matuszewski

 

Grupa II

1.Marcin Wyrzykowski

2.Dawid Gleszczyński

3.Bartosz Przybyłek

4.Marcin Dańczak

5.Patryk Pleszkun

6.Andrzej Ulatowski

7. Nikodem Gilis

8.Sławomir Hain

9. Adam Kozów

10. Wojciech Barszczewski


Grupa III

1. Patryk Stefański

2.Marcin Kun

3.Patrycja Kordalska

4. Kamil Borek

5. Arkadiusz Olszewski

6. Karol Matera

7.Rafał Krawczyk

8.Kamil Prusik

9.Bartosz Rogalski

10.

Grupa IV

1.Maciej Kubala

2.Magdalena Turczyn

3.Karolina Kmon

4. Krystian Chabowski

5. Arkadiusz Banaszczyk

6. Kamil Maron

7.Krystian Nadolski

8. Magdalena Zwolińska

9.Łukasz Kapela

10.

 

 

 

 

Last Updated on Tuesday, 03 February 2015 09:32
 
UWAGA STAŻYŚCI PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 December 2014 12:18

UWAGA STAŻYŚCI PROSZĘ O WYPEŁNIENIE DYSPOZYCYJNOŚCI NA STYCZEŃ I O JAK NAJSZYBSZE ODESŁANIE NA MAILE: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it I This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

DYSPOZYCYJNOŚĆ

 

W dniu 24 grudnia 2014 
oraz w dniach 1-6.01.2015
biuro nieczynne

 
Harmonogram kursów KPP w 2015 roku PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 December 2014 10:38

Harmonogram KPP

Szkolenia sobotnio-niedzielne

Data

Godziny

14.02.2015

8.00 – 20.00

15.02.2015

8.00 – 20.00

21.02.2015

8.00 – 20.00

22.02.2015

8.00 – 20.00

28.02.2015

8.00 – 20.00

01.03.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

 

Data

Godziny

14.03.2015

8.00 – 20.00

15.03.2015

8.00 – 20.00

21.03.2015

8.00 – 20.00

22.03.2015

8.00 – 20.00

28.02.2015

8.00 – 20.00

29.03.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

 

Data

Godziny

18.04.2015

8.00 – 20.00

19.04.2015

8.00 – 20.00

25.04.2015

8.00 – 20.00

26.04.2015

8.00 – 20.00

09.05.2015

8.00 – 20.00

10.05.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

Data

Godziny

23.05.2015

8.00 – 20.00

24.05.2015

8.00 – 20.00

30.05.2015

8.00 – 20.00

31.05.2015

8.00 – 20.00

13.06.2015

8.00 – 20.00

14.06.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

Terminy egzaminów planowane.

Ostateczny termin i godzina przed rozpoczęciem danego kursu.

Szkolenia w tygodniu  w zależności od potrzeb. Jeżeli znajdzie się grupa zainteresowana szkoleniem w ciągu tygodnia to możliwe jest zorganizowanie takiego szkolenia.

 

 

 
Nowe malowanie hangaru w Mrągowie PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 December 2014 07:50

Last Updated on Friday, 19 December 2014 07:52
 
VI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, Nowa Ruda PDF Print
Written by Administrator   
Thursday, 27 November 2014 07:32

 

icon Komunikat organizacyjny

icon Regulamin

Last Updated on Thursday, 27 November 2014 07:42
 
Warsztaty APP PDF Print
Written by Administrator   
Wednesday, 12 November 2014 10:19

Grupa I w dniach 17.11 - 21.11.2014

Grupa II w dniach 24.11 - 28.11.2014

Grupa III w dniach 01.12-05.12.2014

Grupa IV w dniach 08.12 - 12.12.2014

Grupa V w dniach 15.12 - 19.12.2014

Hotel Star-Dadaj - zajęcia rozpoczynają się o 9.00.

Grupa I Grupa II

1. Maciej Zembrzuski

2. Kobiałka Katarzyna

3. Damian Markowski

4. Horbacz Rafał

5. Chachuła Michał

6. Radosław Rudowski

7.Dariusz Kozakiewicz

8. Paweł Szulik

9. Iga Chrapkowska

10.

1. Bogusława Wachowska

2. Marzena Gut

3. Adam Towarnicki

4. Kamila Rykowska

5. Adrian Żukiewicz

6. Kuba Panasiuk

7. Oskar Czetowicz

8.Cezary Brędowski

9.Tomasz Nalikowski

10.Błażej Szmit

Grupa III Grupa IV

1.Adam Towarnicki

2.Tomasz Mędrzycki

3.Kamil Polaszewski

4.Bogusia Wachowska

5. Cezary Brendowski

6.Bogusława Wachowska

7.

8.

9.

10.

1.Kamil Polaszewski

2.Piotr Sokołowski

3.Michał Piwowar

4.Dorota Lewandowska

5.Sabinicz Damian

6.Jacek Głąb

7.Paweł Glodzik

8.Maciej Martynowski

9. Sebastian Zdunkiewicz

10.

Grupa V

1.Ania Aniołkowska

2.Jadwiga Grabania

3.Ola Steć

4.Hubert Gierej

5.Monika Szkamruk

6.Adam Janiuk

7.Kamil Wiśniewski

8.Aneta Ostanek

9.Sebastian Zlotowski

10.Maciej Ciesielski

11. Mateusz Joniuk


Last Updated on Friday, 05 December 2014 11:40
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 Next > End >>

Page 3 of 8