Współpraca

Działania ratownicze są współfinansowane przez
MARSZAŁKA 
WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Działania ratownicze są współfinansowane przez
WOJEWODĘ
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Informacje
Kurs sędziego pływania PDF Print
Written by Administrator   
Thursday, 16 October 2014 08:14

 

 



UWAGA INFORMACJA

WARMIŃSKO – MAZURSKI OKRĘGOWY ZWIĄZEK PŁYWACKI
PREZYDIUM KOLEGIUM SĘDZIÓW W OLSZTYNIE

Organizują kurs

Sędziego pływania
dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia

Pierwsze spotkanie w sobotę – 15.11.2014 o godzinie 10.00
(SPOTKANIE PRZY WEJŚCIU NA TRYBUNY)

w

 

WCRS AQUASFERA GALERIA WARMIŃSKA

 
Egzamin na patent Sternika Motorowodnego PDF Print
Written by Administrator   
Monday, 13 October 2014 10:45

EGZAMIN NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNRGO ODBEDZIE SIĘ W DNIU 20  i 25  Pażdziernika 2014 ROKU NA PRZYSTANI WARMIA W OLSZTYNIE
UL. ZEGLARSKA 7 O GODZINIE 10.30 JEZIORO UKIEL.

Chętni powinni dokonać opłaty w biurze WOPR ul. Polna 16 w godzinach 09-13 i z potwierdzeniem wpłaty zapraszamy na egzamin.
Opłata nie dotyczy uczestników projektu Bądź na fali - zostań ratownikiem edycja 4 i 5.

 

WOPR Olsztyn

 
Grupy na kurs sternika motorowodnego PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 03 October 2014 12:40

Sternik motorowodny 06.10 - 11.10

1. Steć Aleksandra

2.Kuba Panasiuk

3.Damian Sabinicz

4.Dorota Lewandowska

5.Marzena Gut

6.Martynowski Maciej

7.Złotowski Sebastian

8.Marek Podolak

9.Zdunkiewicz Mateusz

10.Wachowska Bogusława

11. Kamil Kwiatkowski

 

Sternik motorowodny 13.10 - 18.10

1.Horbacz Rafał

2.Chachuła Michał

3.Paweł Szulik

4.Adam Janiuk

5.Hubert Gierej

6.Tomasz Nalikowski

7.Katarzyna Kobiałka

8.Marcin Cybruch

9.Jarząbek Patryk

10.Adam Towarnicki

 

Last Updated on Sunday, 05 October 2014 10:02
 
Egzamin na patent Sternika Motorowodnego PDF Print
Written by Administrator   
Monday, 22 September 2014 11:06

EGZAMIN NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 29 WRZEŚNIA 2014 ROKU
NA PRZYSTANI WARMIA W OLSZTYNIE UL. ZEGLARSKA 7 O GODZINIE 10.30 JEZIORO UKIEL.

Chetni powinni dokonać opłaty w biurze WOPR ul. Polna 16 w godzinach 09-13 i z potwierdzeniem wpłaty zapraszamy na egzamin.

 
Zmiana terminu KPP grupa II PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 September 2014 10:13
Zmiana terminu KPP grupy II na 13.10 do 26.10
 
BnF5 - grupa I i grupa ii sternik motorowodny PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 05 September 2014 06:02

Osoby zakwalifikowane do grupy I: od 08.09 - 13.09.2014

1. Kamil Wiśniewski

2. Mateusz Joniuk

3. Maciej Ciesielski

4. Oskar Czetowicz

5. Maciej Zembrzuski

6. Karol Gleba

7. Piotr Sokołowski

8. Cezary Brendowski

9. Przemysław Koszela

10. Jacek Głąb

Osoby zakwalifikowane do grupy II od 15.09 - 20.09.2014

1. Wojciech Żarnoch

2. Aneta Ostanek

3. Iga Chrapkowska

4. Radosław Rudowski

5. Dorota Lewandowska

6. Tomasz Mendrzycki

7. Damian Markowski

8. Monika Szkamruk

9. Dariusz Kozakiewicz

10. Anna Aniołkowska

 
Kwalifikacja na KPP grupa I PDF Print
Written by Administrator   
Tuesday, 26 August 2014 07:43

Osoby zakwalifikowane do I Grupy KPP.

 

  1. Janiuk Adam
  2. Mendrzycki Tomasz
  3. Nalikowski Tomasz
  4. Gierej Hubert
  5. Kobiałka Katarzyna
  6. Rykowska Kamila
  7. Horbacz Rafał
  8. Grabania Jadwiga
  9. Cybruch Maciej
  10. Aniołkowska Ania
  11. Jarząbek Patryk
  12. Polaszewski Kamil
  13. Szkamruk Monika
  14. Żarnoch Wojciech
  15. Chrapkowska Iga
  16. Rudowski Radosław
  17. Ostanek Aneta
  18. Szulik Paweł
  19. Panasiuk Jakub
  20. Towarnicki Adam
  21. Markowski Damian
  22. Żukiewicz Adrian
  23. Ruszkowski Łukasz
  24. Kozakiewicz Dariusz
  25. Gleba Karol

 

 

Zajęcia odbywają się w Hotelu Star-Dadaj w dniach 01.09 - 14.09.2014 r, osoby które nie mają jak dojechać - spotkanie o godz. 8.00 pod Biurem WOPR.

Proszę o potwierdzenie kto jedzie z nami z pod biura.

Last Updated on Wednesday, 27 August 2014 07:33
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 9 of 15