Współpraca

Działania ratownicze są współfinansowane przez
MARSZAŁKA 
WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Działania ratownicze są współfinansowane przez
WOJEWODĘ
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Informacje
UWAGA STAŻYŚCI PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 December 2014 12:18

UWAGA STAŻYŚCI PROSZĘ O WYPEŁNIENIE DYSPOZYCYJNOŚCI NA STYCZEŃ I O JAK NAJSZYBSZE ODESŁANIE NA MAILE: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it I This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

DYSPOZYCYJNOŚĆ

 

W dniu 24 grudnia 2014 
oraz w dniach 1-6.01.2015
biuro nieczynne

 
Harmonogram kursów KPP w 2015 roku PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 December 2014 10:38

Harmonogram KPP

Szkolenia sobotnio-niedzielne

Data

Godziny

14.02.2015

8.00 – 20.00

15.02.2015

8.00 – 20.00

21.02.2015

8.00 – 20.00

22.02.2015

8.00 – 20.00

28.02.2015

8.00 – 20.00

01.03.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

 

Data

Godziny

14.03.2015

8.00 – 20.00

15.03.2015

8.00 – 20.00

21.03.2015

8.00 – 20.00

22.03.2015

8.00 – 20.00

28.02.2015

8.00 – 20.00

29.03.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

 

Data

Godziny

18.04.2015

8.00 – 20.00

19.04.2015

8.00 – 20.00

25.04.2015

8.00 – 20.00

26.04.2015

8.00 – 20.00

09.05.2015

8.00 – 20.00

10.05.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

Data

Godziny

23.05.2015

8.00 – 20.00

24.05.2015

8.00 – 20.00

30.05.2015

8.00 – 20.00

31.05.2015

8.00 – 20.00

13.06.2015

8.00 – 20.00

14.06.2015

8.00-14.00

15.00 Egzamin

Terminy egzaminów planowane.

Ostateczny termin i godzina przed rozpoczęciem danego kursu.

Szkolenia w tygodniu  w zależności od potrzeb. Jeżeli znajdzie się grupa zainteresowana szkoleniem w ciągu tygodnia to możliwe jest zorganizowanie takiego szkolenia.

 

 

 
Nowe malowanie hangaru w Mrągowie PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 19 December 2014 07:50

Last Updated on Friday, 19 December 2014 07:52
 
VI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym, Nowa Ruda PDF Print
Written by Administrator   
Thursday, 27 November 2014 07:32

 

icon Komunikat organizacyjny

icon Regulamin

Last Updated on Thursday, 27 November 2014 07:42
 
Warsztaty APP PDF Print
Written by Administrator   
Wednesday, 12 November 2014 10:19

Grupa I w dniach 17.11 - 21.11.2014

Grupa II w dniach 24.11 - 28.11.2014

Grupa III w dniach 01.12-05.12.2014

Grupa IV w dniach 08.12 - 12.12.2014

Grupa V w dniach 15.12 - 19.12.2014

Hotel Star-Dadaj - zajęcia rozpoczynają się o 9.00.

Grupa I Grupa II

1. Maciej Zembrzuski

2. Kobiałka Katarzyna

3. Damian Markowski

4. Horbacz Rafał

5. Chachuła Michał

6. Radosław Rudowski

7.Dariusz Kozakiewicz

8. Paweł Szulik

9. Iga Chrapkowska

10.

1. Bogusława Wachowska

2. Marzena Gut

3. Adam Towarnicki

4. Kamila Rykowska

5. Adrian Żukiewicz

6. Kuba Panasiuk

7. Oskar Czetowicz

8.Cezary Brędowski

9.Tomasz Nalikowski

10.Błażej Szmit

Grupa III Grupa IV

1.Adam Towarnicki

2.Tomasz Mędrzycki

3.Kamil Polaszewski

4.Bogusia Wachowska

5. Cezary Brendowski

6.Bogusława Wachowska

7.

8.

9.

10.

1.Kamil Polaszewski

2.Piotr Sokołowski

3.Michał Piwowar

4.Dorota Lewandowska

5.Sabinicz Damian

6.Jacek Głąb

7.Paweł Glodzik

8.Maciej Martynowski

9. Sebastian Zdunkiewicz

10.

Grupa V

1.Ania Aniołkowska

2.Jadwiga Grabania

3.Ola Steć

4.Hubert Gierej

5.Monika Szkamruk

6.Adam Janiuk

7.Kamil Wiśniewski

8.Aneta Ostanek

9.Sebastian Zlotowski

10.Maciej Ciesielski

11. Mateusz Joniuk


Last Updated on Friday, 05 December 2014 11:40
 
Szkolenie SRC PDF Print
Written by Administrator   
Wednesday, 12 November 2014 10:04

Grupa I i II w dniach 17.11 - 21.11.2014

Grupa III i IV w dniach 24.11 - 28.11.2014

Hotel Star-Dadaj - zajęcia rozpoczynają się o 9.00.

Grupa I

1. Jakub Panasiuk

2. Marek Podolak

3. Patryk Jarząbek

4. Maciej Cybruch

5. Adam Janiuk

6. Monika Szkamruk

7. Adam Towarnicki

8. Mateusz Joniuk

9. Maciej Ciesielski

10. Tomasz Nalikowski

 

Grupa II

1. Kamila Rykowska

2. Adrian Żukiewicz

3. Kamil Wiśniewski

4. Cezary Brędowski

5. Bogusława Wachowska

6. Marzena Gut

7. Oskar Czetowicz

8. Aleksandra Steć

9. Aneta Ostanek

10.


Grupa III

1. Paweł Głodzik

2. Błażej Szmit

3. Marek Piwowar

4. Damian Markowski

5. Kamil Polaszewski

6. Dorota Lewandowska

7. Wojciech Żarnoch

8. Michał Chachuła

9. Rafał Horbacz

10. Tomasz Mędrzycki

Grupa IV

1. Kamil Kwiatkowski

2. Jacek Głąb

3. Kobiałka Katarzyna

4. Damian Sabinicz

5. Maciej Martynowski

6. Radosław Rudowski

7. Mateusz Zdunkiewicz

8. Dariusz Kozakiewicz

9.Piotr Sokołowski

10. Przemysław Koszela

 

 

 

 

 

Last Updated on Thursday, 13 November 2014 09:44
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 8 of 15