Współpraca

Działania ratownicze są współfinansowane przez
MARSZAŁKA 
WOJEWÓDZTWA
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Działania ratownicze są współfinansowane przez
WOJEWODĘ
WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO


Informacje
EGZAMIN STERNIKA MOTOROWODNEGO PDF Print
Written by Administrator   
Wednesday, 15 July 2015 12:08
EGZAMIN NA PATENT STERNIKA MOTOROWODNEGO ODBĘDZIE SIĘ W DNIU 23.07.2015 ROKU O GODZ. 10.00 
NA PRZYSTANI WARMIA UL. ŻEGLARSKA 7, JEZIORO UKIEL.

Chętni powinni dokonać opłaty w biurze WOPR przy ulicy Polnej 16 w godz. 9.00 - 13.00
z potwierdzeniem wpłaty zapraszamy na egzamin.
Last Updated on Monday, 03 August 2015 10:52
 
Wzór raportu dobowego PDF Print
Written by Administrator   
Thursday, 30 April 2015 11:48

icon Raport dobowy dla wojewody

Raporty proszę składać na adres e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it od dnia 01.05.2015.

WOPR WM
został w celu zapewnienia sprawnego alarmowania podmiotów ratowniczych
do przekazywania codziennych raportów dobowych,
w zakresie: ilości ratowników, obszarów działania, interwencji na wodzie itp., w systemie ciągłym.

Last Updated on Thursday, 30 April 2015 11:55
 

 
X Otwarty Memoriał Pływacki PDF Print
Written by Administrator   
Tuesday, 31 March 2015 09:49

 

Kontakt pod numerem telefonu:608 796 600

Last Updated on Tuesday, 31 March 2015 10:00
 
DRUGI TERMIN SRC PDF Print
Written by Administrator   
Friday, 30 January 2015 07:56

Grupa III i Grupa IV szkolenia SRC odbywa się w terminie
09.02 - 13.02.2015.

 
Egzamin wstępny do projektu Bądź na fali PDF Print
Written by Administrator   
Tuesday, 27 January 2015 11:45

W dniu 14.02.2015 rok o godz.14.00 na basenie przy ulicy Tuwima odbędzie się egzamin wstępny.

Spotykamy się o godz. 13.45 pod kasami.

Zabrać ze sobą strój kąpielowy.

Egzamin obejmuje:

50 m w czasie 55 sekund

15 m pod wodą

Last Updated on Wednesday, 11 February 2015 10:02
 
Szkolenie APP - BnF4 PDF Print
Written by Administrator   
Saturday, 24 January 2015 13:53

Proszę o zapisywanie się do grup na szkolenie APP.

Terminy


  • Grupa I  -  02.02 - 06.02
  • Grupa II -  09.02 - 13.02
  • Grupa III - 16.02 - 20.02
  • Grupa IV -  23.02 - 27.02
  • Grupa V -   02.03 - 06.03

OBECNOŚĆ NA SZKOLENIU OBOWIĄZKOWA !!

Grupa I

1. Marek Matuszewski

2. Kinga Ludwińska

3. Kamil Maron

4. Krawczyk Rafał

5. Sawicki Mateusz

6. Dańczak Marcin

7. Krystian Nadolski

8. Wiktoria Naumczyk

9. Maciej Kubala

10. Andrzej Ulatowski

11. Karolina Kmon

Grupa II

1.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Grupa III

1. Karol Raszkowski

2. Lukasz Szymialis

3. Marcin Kun

4. Kamil Prusik

5. Arkadiusz Banaszczyk

6. Bartosz Rogalski

7. Jakub Wojtkowski

8. Krystian Chabowski

9

10

Grupa IV

1.Lukasz Tanski

2. Karol Raszkowski

3

4

5

6

7

8

9

10

Grupa V

1. Arkadiusz Olszewski

2. Adrian Tański

3.Magdalena Turczyn

4. Martyna Zajma

5. Karol Matera

6. Patryk Stefański

7. Łukasz Szymialis

8. Patrycja Kordalska

9

10

 

Last Updated on Thursday, 19 February 2015 13:33
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 5 of 14